HAKKIMIZDA

2010 yılından beri sektörde öncü şeflerle çalışarak sektöre İngiltere’de giriş yaptık. Kendimize has özel pizza hamuru ve pizza soslarımızla yurtdışında kendimizi ispatladıktan sonra memleketimize hizmet etmek ve bu leziz lezzetlerle buluşturmak için Karadeniz’in incisi Sinop'un sakin ilçesi Gerze’de kendi markamız olan Pi’zzahmet ile 2017 yılında “Siz aklınıza getirin, biz kapınıza" sloganımızla, Türkiye'de sektöre hızlı bir giriş yapmış bulunmaktayız. Kendi markamızı ve kendi reçetemiz ile 2017 yılından beri istikrarlı büyüyerek günlük özel reçetelerimizle taze pizza hamuru ve pizza soslarımızla Gerze halkına hizmet etmekteyiz.

Günümüz teknolojilerini kullanarak sizlere içeriğinde doğal ürünler bulunduran, kendine özgü lezzet sırlarıyla mükemmel pizza lezzetini kapınıza kadar ücretsiz teslim ediyor, kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme imkanı sunuyoruz.

Öncelikli vizyonumuz hijyen kalite ve lezzetin yani sıra uygun maliyeti yüksek kalite ile buluşturarak her kesime hitap etmek ve damaklarında leziz bir tat ve yüzlerinde tebessüm bırakmak.